top of page

HAKKIMIZDA

Biz evinizin dekorasyonunu yapacak olan, konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi bulunan ve sizi aldatmadan, tamamen karşılıklı güvene dayalı olarak işini severek yapan bir işletmeyiz. Biz sizin için evinizi onarırız, bakımını yaparız, tadilat yaparız, isterseniz evinize güneş enerjisi takarız ya da balkonunuzu cam balkon yapar evinizin görüntüsünü daha estetik hale getiririz. Ya da evinizin duvar kağıtlarını yeniler veya sıfırdan duvar kağıdı yaparız. Ya da patlayan su borusunu tamir ederiz. Bozulan, arızalanan elektrik tesisatınızı tamir ederiz. Hem de bunu severek yaparız.

SÜRECİMİZ

İnşaat Öncesi Tasarım

Tasarım ve İnşaat Tahmini

Yerinde Danışma

Bitirici Dokunuşlar

KALİTE GARANTİMİZ

Kalite, bir ürün veya hizmetin beklentileri karşılaması ve müşteri memnuniyetini sağlaması için önemli bir kavramdır. Kaliteli ürün veya hizmet, müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı amaçlar ve müşterilerin tekrarlayan müşteri olmasını teşvik eder. Firmalar, kaliteli ürün veya hizmet sunmak için çalışmalarını sürekli olarak gözden geçirmelidir ve müşteri geri bildirimlerini değerlendirmelidir.

Bir firma, kalite konusunda titiz davranması, müşterilerine güven verir ve müşteri sadakatini artırır. Kaliteli ürün veya hizmet, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmalı ve üretilmelidir. Ayrıca, ürün veya hizmetin ömrü uzun olmalı ve beklenmedik problemlerin ortaya çıkmaması için gerekli bakım ve destek sunulmalıdır.

Müşteri memnuniyeti, kaliteyi ölçmek için en iyi yoldur. Müşterilerin geri bildirimleri, firmaların ürün veya hizmet kalitesini geliştirmek için kullanabilecekleri önemli bir kaynaktır. Müşterilerin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak çalışmak, bir firma için başarının anahtarıdır.

Sonuç olarak, kalite, bir ürün veya hizmetin beklentileri karşılaması ve müşteri memnuniyetini sağlaması için önemli bir faktördür. Firmalar, müşterilerine kaliteli ürün veya hizmet sunmak için çalışmalarını sürekli olarak gözden geçirmelidir ve müşteri geri bildirimlerini değerlendirmelidir. Kaliteli ürün veya hizmet, müşterilerin tekrarlayan müşteri olmasını teşvik eder ve bir firma için başarının anahtarıdır.Anka Ustam olarak sizlere kaliteli ürün ve hizmetleri her zaman sağlayacağımızı temin ederiz.

Hayalinizdeki evi yaratın. Bize bugün projenizden bahsedin.

bottom of page